Zájezdy v České republice

Domácí cestovní ruch

Pro ty, kteří nemají rádi dlouhé lety letadlem nebo mnoha set kilometrové cesty autem, nabízí ČR spoustu cílů, kam zamířit.

Web cz2020.cz je zaměřený na naši krásnou zem. Naleznete zde nejenom nejznámější a nejvyhledávanější oblasti ČR, cestovat můžete křížem krážem odkudkoli. Naše nabídka se neorientuje pouze na ubytování. Tematické balíčky vám umožní navštívit ty nejzajímavější památky a atrakce v cílovém místě. Ať se jedná o Národní muzeum v Praze nebo Vysokou pec ve Vítkovicích.

Máte vlastní požadavky? Náš team specialistů na Českou republiku vám připraví dovolenou na míru.

Teď už stačí jen aby počasí vyšlo.

Představení OK-TOURS a.s.

OK-TOURS je stabilní cestovní kanceláří orientovanou na širokou škálu služeb cestovního ruchu, s více než třicetiletou historií na českém trhu.

Záleží nám na spokojeném zákazníkovi, naší dobré pověsti a kvalitě poskytovaných služeb, ke které se klient chce opakovaně vracet. Usilujeme o to být preferovanou volbou pro spokojené cestující.

Orientujeme se primárně na firemní klientelu s tím, že zajišťujeme veškeré potřeby cestujícího od chvíle, kdy opustí zázemí svého domova či pracovního místa, a vydá se na cesty, až do momentu jeho návratu.

Firmám i institucím pečujeme o hladký průběh nejen pracovních cest, ale i konferencí a nejrůznějších eventů. S tou samou pokorou a zájmem vycházíme vstříc soukromým potřebám našich klientů na cestách ať už do zahraničí nebo na domácí půdě. Pro zahraniční partnery zajišťujeme plný servis v rámci České republiky a sousedících států.

Práci odvádíme s nasazením a zodpovědností, opírajíc se o mnohaleté zkušenosti našeho expertního týmu. Vždy máme na paměti pěstování dlouhodobých vztahů a tak i k Vám, našim zákazníkům, přistupujeme.