Kongresové a incentivní skupiny

Služby, které pro vás můžeme zajistit:

Kongresy a konference

  • Plánujete uspořádat kongres nebo konferenci? Chcete, aby vše proběhlo bez problémů a zbytečných starostí? Nechte jejich uspořádání na nás! S komplexním pořádáním akcí tohoto typu máme několikaleté zkušenosti.
  • Vybereme konferenční prostory s patřičným vybavením, zajistíme catering, profesionální personál a jednoduše vše pro hladký průběh od příprav až po závěrečný úklid. V případě vícedenních událostí se samozřejmě postaráme také o ubytování hostů a jejich přepravu.
  • Pokud potřebujete vhodné prostory pouze pronajmout, u nás tak můžete učinit na pár kliknutí.
  • Pro aktuální nabídku zasedacích místností pokračujte zde

Firemní akce

  • Otevíráte novou pobočku, spouštíte nový produkt, nebo chcete uspořádat teambuilding pro své zaměstnance? Náš tým pro vás připraví jakýkoliv reprezentativní event zadaných parametrů.
  • Pokud si nejste jistí, jak by měla vaše událost vypadat a co vše by měla splňovat, náš zkušený event manager vám poradí se všemi detaily od výběru vhodných prostor, přes catering až po volbu profesionálního moderátora.
  • Pokud se má o vaší akci mluvit ještě dlouho po jejím skončení, obraťte se na nás.

Představení OK-TOURS a.s.

OK-TOURS je stabilní cestovní kanceláří orientovanou na širokou škálu služeb cestovního ruchu, s více než třicetiletou historií na českém trhu.

Záleží nám na spokojeném zákazníkovi, naší dobré pověsti a kvalitě poskytovaných služeb, ke které se klient chce opakovaně vracet. Usilujeme o to být preferovanou volbou pro spokojené cestující.

Orientujeme se primárně na firemní klientelu s tím, že zajišťujeme veškeré potřeby cestujícího od chvíle, kdy opustí zázemí svého domova či pracovního místa, a vydá se na cesty, až do momentu jeho návratu.

Firmám i institucím pečujeme o hladký průběh nejen pracovních cest, ale i konferencí a nejrůznějších eventů. S tou samou pokorou a zájmem vycházíme vstříc soukromým potřebám našich klientů na cestách ať už do zahraničí nebo na domácí půdě. Pro zahraniční partnery zajišťujeme plný servis v rámci České republiky a sousedících států.

Práci odvádíme s nasazením a zodpovědností, opírajíc se o mnohaleté zkušenosti našeho expertního týmu. Vždy máme na paměti pěstování dlouhodobých vztahů a tak i k Vám, našim zákazníkům, přistupujeme.