Konference HP/CZ#cs

Konference & eventy

Čeká vás pochvala. Konference, výjezdní zasedání nebo vánoční večírek či dětský den pro zaměstnance dopadl na výbornou. Přesně podle představ vašich i potřeb účastníků akce. Zvolili jste si dobrého partnera, OK-TOURS.

Přinášíme profesionální event management

Nechte starosti profesionálům při pořádání konferencí. Nejvhodnější řešení a dynamická součinnost s klientem je naší předností. Ať už pořádáte velký kongres či malé školení pro zaměstnance, oceníte preciznost a smysl po detail našeho teamu.

Pomůžeme Vám vybrat vhodnou lokalitu, zajistíme komplexní servis vč. technického vybavení i doprovodných programů. Nechte to na nás.

Kontakt: Daniel Kotrč - tel: +420 221 509 164 email: kotrc@oktours.cz

COVID-19

Reagujeme na aktuální požadavky a nařízení vlády. Řídíme se pravidly pro eventy, které eliminují riziko šíření Covid-19. Klademe velký důraz na zajištění bezpečného a hladkého průběhu akce. Zajistíme prostornější uspořádání s bezpečnými rozestupy, pravidelnou dezinfekci prostor, intenzivní odvětrání, stojany s dávkovači dezinfekce u vchodů do společných prostor. Bezpečnost vašich hostů je na prvním místě.

Představení OK-TOURS a.s.

OK-TOURS je stabilní cestovní kanceláří orientovanou na širokou škálu služeb cestovního ruchu, s více než třicetiletou historií na českém trhu.

Záleží nám na spokojeném zákazníkovi, naší dobré pověsti a kvalitě poskytovaných služeb, ke které se klient chce opakovaně vracet. Usilujeme o to být preferovanou volbou pro spokojené cestující.

Orientujeme se primárně na firemní klientelu s tím, že zajišťujeme veškeré potřeby cestujícího od chvíle, kdy opustí zázemí svého domova či pracovního místa, a vydá se na cesty, až do momentu jeho návratu.

Firmám i institucím pečujeme o hladký průběh nejen pracovních cest, ale i konferencí a nejrůznějších eventů. S tou samou pokorou a zájmem vycházíme vstříc soukromým potřebám našich klientů na cestách ať už do zahraničí nebo na domácí půdě. Pro zahraniční partnery zajišťujeme plný servis v rámci České republiky a sousedících států.

Práci odvádíme s nasazením a zodpovědností, opírajíc se o mnohaleté zkušenosti našeho expertního týmu. Vždy máme na paměti pěstování dlouhodobých vztahů a tak i k Vám, našim zákazníkům, přistupujeme.